pl en
12 664 80 00

Szkolenia

ZDOBĄDŹ NOWE KWALIFIKACJE!

 

Ośrodek szkoleniowy Mota-Engil Central Europe zaprasza na kursy zawodowe:

 

Szkolenie na operatorów maszyn i urządzeń technicznych ma na celu przygotowanie kursantów do zdania egzaminu na poziomie krajowym na operatora maszyn i urządzeń technicznych, organizowanego przez Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego.

 

Aby zapewnić komfort przyswajania wiedzy, spotykamy się z Tobą w ok. 15-osobowych grupach. Gwarantujemy teoretyczne i praktyczne przygotowanie do egzaminu oraz dbałość o najwyższą jakość usług.

 

Najbliższe terminy kursów:

10.11.2022 - koparki I i II

20.01.2022 - walce

10.11.2022 do 15.11.2022 - koparko-ładowarki

 

CENNIK KURSÓW ZAWODOWYCH

 

Adres ośrodka szkoleniowego:

Krańcowa 7, 21-100 Lubartów

 

ZAPISZ SIĘ NA KURS POPRZEZ ⭢ FORMULARZ

 

Administratorem Państwa danych osobowych w rozumieniu rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako „RODO”) jest Mota-Engil Central Europe S.A. z siedzibą w Krakowie (ul. Opolska 110, 31-323 Kraków), KRS 0000012902, NIP: 6750001573 (dane kontaktowe: tel. 12 664 80 00, contact@mota-engil-ce.eu).

Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych, e-mail: iod@mota-engil-ce.eu.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego w związku z organizowanym szkoleniem. Dane będą przetwarzane do czasu zakończenia procesu rekrutacji. Podstawą prawną takiego przetwarzania jest podjęcie działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy (art. 6 ust. 1 lit. b RODO).

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne, aby uczestniczyć w procesie rekrutacyjnym.

Dane mogą zostać udostępnione podmiotom upoważnionym do tego z mocy prawa (np. policji) oraz podmiotom świadczącym na rzecz administratora usługi telekomunikacyjne, informatyczne oraz uczestniczące w organizacji szkolenia.

Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Aby zrealizować swoje uprawnienia prosimy o kontakt na adres: iod@mota-engil-ce.eu. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w przypadku uznania, iż przetwarzanie Państwa danych narusza przepisy o ochronie danych osobowych.

Więcej informacji jest w naszej Polityce prywatności i Polityce Plików cookies.