pl en
12 664 80 00

Rezydencja Plac Kaszubski w Gdyni

Kraj: Polska Wartość projektu: 0 Typ: Budynki Status projektu: Zakończony
Opis

W Rezydencji Plac Kaszubski znajdzie się 38 mieszkań o zróżnicowanych metrażach od 39m2 do 162m2. Wszystkie będą posiadały balkony, a apartamenty na najwyższym piętrze – rozległe tarasy. Wysokość mieszkań sięgająca 3 metrów oraz duże okna zapewnią jasność i przestronność. Na parterze powstanie pięć lokali usługowych, a kondygnację podziemną zajmie parking oraz komórki lokatorskie. W planie inwestycji przewidziano także miejsca postojowe dla rowerów. Na tyłach Rezydencji powstanie zielone patio dla mieszkańców z dedykowanym dzieciom placem zabaw.

 

Realizowany przez MECE budynek będzie wyróżniał się elegancką, harmonijną formą, nawiązującą do gdyńskich tradycji. Wyrazem tego będzie jasna elewacja, zaokrąglony narożnik budynku, klatki schodowe z łukami oraz wykończone szlachetnymi materiałami przestrzenie wspólne.

Rezydencja Plac Kaszubski powstaje w znakomitej lokalizacji -  po zachodniej stronie Placu Kaszubskiego, na rogu skrzyżowania z ulicą Jana z Kolna w historycznym centrum Gdyni. Jest to efektowne domknięcie „starej Gdyni” od północy, a jednocześnie miejsce ze świetnie rozwiniętą infrastrukturą miejską.

 

Najważniejsze informacje:

 

Kontrakt: Rezydencja Plac Kaszubski

Lokalizacja: Gdynia

Klient: Yareal Polska

Powierzchnia całkowita: 5 992 m2

Mieszkania: 38

Lokale usługowe: 5

Liczba budynków: 1

Kondygnacje nadziemne: 7

Kondygnacje podziemne: 1

 

 

zdjęcia: Yareal Polska