pl en
12 664 80 00

Zrealizujemy kolejne inwestycje dla DEVELIA S.A.

14-03-2024
Zrealizujemy kolejne inwestycje dla DEVELIA S.A.

Podpisaliśmy dwie umowy z Develią. Pierwsza z nich obejmuje wykonanie inwestycji Niepołomicka Vita wraz remontem odcinka ulicy Niepołomickiej, który zapewni przyszłym  mieszkańcom komfortowy dojazd do mieszkań. W ramach drugiej wybudujemy II etap osiedla Szmaragdowy Park. To kolejne umowy MECE podpisane z jednym z największych polskich deweloperów. Wcześniej z sukcesem zrealizowaliśmy inwestycje Baltea Apartments i Osiedle Latarników.

 

Osiedle Niepołomicka Vita usytuowane jest w gdańskiej dzielnicy Ujeścisko-Łostowice. W ramach inwestycji powstaną dwa pięciopiętrowe budynki, w których znajdzie się 117 mieszkań o powierzchni od 35 do 79 mkw. – od dwóch do czterech pokoi. Do lokali na parterze będą przypisane ogrodzone ogródki. Ponad 40 proc. powierzchni osiedla zajmie zieleń. Zaplanowano także deszczowe ogrody, plac zabaw dla dzieci i plenerową siłownię dla dorosłych. Niepołomicka Vita powstaje w sąsiedztwie Potoku Maćkowego, łąk i tras spacerowych. Za projekt architektoniczny osiedla odpowiada pracownia ART Architekci.

 

Inwestor: DEVELIA S.A.

Projektant: ART Architekci

Rodzaj inwestycji: Budynek mieszkalny

Lokalizacja: Gdańsk, ul. Niepołomicka

Liczba budynków: 2

Liczba mieszkań: 117

Kondygnacje nadziemne: 6

Kondygnacje podziemne: 0/1

Powierzchnia całkowita: 9 290,10 m2

 

Szmaragdowy Park to kameralne osiedle zlokalizowane w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdańska – w Oruni Górnej, bezpośrednio przy zbiorniku wodnym „Kolorowy”. MECE odpowiedzialne będzie za powstanie II etapu tej inwestycji. W jego ramach powstanie 4-piętrowy budynek z 41 mieszkaniami o zróżnicowanych powierzchniach.   

 

Inwestor: DEVELIA S.A.

Projektant: K&M Design

Rodzaj inwestycji: Budynek mieszkalny

Lokalizacja: Gdańsk, ul. Topazowa

Liczba budynków: 1

Liczba mieszkań: 41

Kondygnacje nadziemne: 4 + antresole

Powierzchnia całkowita: 2 910,68 m2