pl en
12 664 80 00

Wybudujemy inwestycję Żeromskiego 7 w Gdyni

30-05-2022
Wybudujemy inwestycję Żeromskiego 7 w Gdyni

Podpisaliśmy umowę z Bouygues Immobilier Polska na budowę wielorodzinnego budynku mieszkalnego w Gdyni przy ul. Żeromskiego.

 

Budynek, który zrealizujemy dla naszego Klienta wyróżniać się będzie eleganckim charakterem i modernistycznym stylem. Architekci obiektu postawili na jego funkcjonalność, a piękno i estetyka objawiają się tutaj w eleganckiej prostocie.

 

Lokalizacja inwestycji Żeromskiego 7 urzeka niezwykłym charakterem. Wszechobecna sztuka uliczna miesza się tu z modernistyczną architekturą. Inwestycja stanie na wysokości drugiego basenu portowego — w promieniu 1,5 kilometra znajdują się główne punkty i symbole miasta: skwer Kościuszki, Akwarium Gdyńskie, przystań jachtowa Marina Gdynia, statek Dar Pomorza i okręt ORP Błyskawica, plaża miejska i stacja Gdynia Główna.

 

W budynku znajdzie się 77 apartamentów o różnorodnych układach - od 1 do 3 pokoi. Część z nich to apartamenty z antresolami. Do większości przynależą ogrody lub balkony, a do niektórych, położonych na ostatnim piętrze — komfortowe tarasy.

 

Cieszymy się, że firma Bouygues Immobilier Polska obdarzyła nas zaufaniem i oddała w nasze ręce realizację tak prestiżowego projektu, jak Żeromskiego 7.

 

Zakończenie budowy planowane jest na pierwszy kwartał 2024 roku.

 

Najważniejsze informacje:                 

Kontrakt: Żeromskiego 7

Lokalizacja: Gdynia

Klient: Bouygues Immobilier Polska

Liczba budynków: 1

Powierzchnia całkowita: 6 836 m 2

Powierzchnia użytkowa mieszkań: 3 363, 63 m 2

Kondygnacje nadziemne: 6

Kondygnacje podziemne: 1

Mieszkania: 77

Lokale usługowe: 5

Miejsca parkingowe: 82

Wizualizacje: Bouygues Immobilier Polska