pl en
12 664 80 00

Mota-Engil Central Europe S.A. rozpoczyna budowę Willanovia Park

11-03-2021
Mota-Engil Central Europe S.A. rozpoczyna budowę Willanovia Park

Na zlecenie spółki deweloperskiej Mota-Engil Real Estate Management, Mota-Engil Central Europe wybuduje osiedle 36 domów jednorodzinnych przy ul. Wiedeńskiej w Warszawie. Willanovia Park cechować będzie nowoczesna architektura oraz szereg nowatorskich rozwiązań.

 

Powstające domy to połączenie wygody, przestrzeni oraz komfortu. Każdy dom o powierzchni ok. 225 m2 posiadać będzie własny ogródek wielkości od 140 do 474 m2, a także 27 m2 taras na poddaszu. Możliwość zainstalowania paneli słonecznych na dachu, gniazda do ładowania samochodów elektrycznych w garażu czy umieszczenie pomp ciepła na dachu to ekologiczne rozwiązania, które wyróżniają inwestycję na tle konkurencji. Zapewniony zostanie również wysoki standard bezpieczeństwa poprzez monitoring oraz rolety zamontowane w każdym domu.

 

Na uwagę zasługuje niepowtarzalna architektura osiedla – nowoczesna forma oraz połączenie jasnej elewacji z grafitowymi dachami i szklanych balustrad nadają elegancji i wyjątkowości. Przestronne wnętrza zapewniające wygodę dla mieszkańców dadzą również możliwość łatwej zmiany rozkładu domu. Z myślą o zapewnieniu najwyższego poziomu komfortu każdy dom posiadać będzie niezbędną instalację do podłączenia jacuzzi na tarasie oraz miejsce na saunę na poddaszu. Dodatkowo na terenie osiedla znajdować się będzie plac zabaw dla dzieci oraz ogólnodostępna siłownia plenerowa.

 

Zapraszamy także na stronę inwestycji www.willanoviapark.pl