pl en
12 664 80 00

La Scala - pierwszy butikowy projekt Mota-Engil w Polsce

12-11-2020
La Scala - pierwszy butikowy projekt Mota-Engil w Polsce

Mota-Engil Central Europe rozpoczyna budowę  prestiżowej inwestycji w samym sercu warszawskiego Starego Mokotowa. La Scala to 10 wyjątkowych apartamentów, w tym penthouse z tarasem na dachu z widokiem na centrum miasta oraz jeden lokal usługowy.

 

Inwestycja mieszcząca się przy ulicy Madalińskiego w Warszawie zaoferuje mieszkania o powierzchni od 25 m2 do ponad 120 m2 oraz lokal usługowy o powierzchni prawie 120m2.  La Scalę wyróżniać  będzie kaskadowa forma budynku, która pozwoliła na zaprojektowanie wyjątkowych tarasów od strony zielonego skweru oraz charakterystycznego podcięcia od strony wejściowej. Uwagę budynku przykuwać będzie również  elewacja pokryta białą emaliowaną cegłą odbijającą promienie słoneczne. Moduły  cegieł w subtelny sposób nawiązywać będą do prostokątnych podziałów elewacyjnych znajdującego się na przeciwległym narożniku Domu Wedla Juliusza Żórawskiego.  Natomiast części wspólne wewnątrz inwestycji  zostaną wykończone wysokiej  jakości materiałami.

 

W najbliższej okolicy inwestycji La Scala znajduje się mnóstwo punktów usługowych i gastronomicznych. Nie brakuje również miejsc do rekreacji i wypoczynku - park Morskie Oko położony jest zaledwie 100 metrów od inwestycji,  a spacer do Łazienek Królewskich zajmuje tylko 10 minut. Ta część Mokotowa  jest również  bardzo dobrze skomunikowana. Niecałe 100 metrów od inwestycji znajduje się przystanek tramwajowy, a najbliższa stacja metra oddalona jest o kilometr.  Natomiast podróż do centrum samochodem to jedyne 5 minut.

 

Klient: Mota-Engil Real Estate

 

Wizualizacje: POLE Architekci