pl en
12 664 80 00

Ilumino najwyżej ocenioną inwestycją mieszkaniową w Łodzi

23-07-2018
Ilumino najwyżej ocenioną inwestycją mieszkaniową w Łodzi

Łódź to fajne miasto :) Jest jednym z tych, w których nasza aktywność Mota-Engil Central Europe i Mota-Engil Real Estate w szczególny sposób napawa nas dumą! Zwłaszcza wówczas, gdy nasza inwestycja Ilumino etap II, wygrywa w rankingu Najlepszych Inwestycji Deweloperskich. Dziękujemy!

Portal RynekPierwotny.pl wśród swoich czytelników, a dla nas potencjalnych klientów, przeprowadził głosownie, prosząc ich o udział w stworzeniu rankingu najlepszych inwestycji 2017 roku. Głosownie trwało aż pół roku i oddano w nim 24 tys. głosów. Tak powstała lista 27 inwestycji o najwyższych notach!

W Łodzi pierwsze miejsce zajęła realizowana przez Mota-Engil Central Europe (wykonawca) dla Mota-Engil Real Estate (deweloper) inwestycja mieszkaniowa Ilumino etap II. Głosujący docenili architekturę obiektów – połączenie nowoczesnego budynku z zabytkową, secesyjną Resursą Rzemieślniczą z początku XX wieku. Takiego obiektu Łódź jeszcze nie miała! I kto nie chciałby mieszkać w TAKIM MIEJSCU?

Budowany przez nas obiekt to 16-piętrowy budynek z 274 mieszkaniami o dużej rozpiętości metrażowej – od 30m2 kawalerek po ponad 130m2 apartamenty. Wybrane lokale, poza balkonem, loggią lub tarasem, posiadają także prywatne ogródki z widokiem na panoramę Łodzi. Mieszkańcy będą mogli korzystać też z przestrzeni relaksu. Finał tej inwestycji planujemy na II kwartał przyszłego roku.

W ostatnich latach miasto Łódź bardzo inwestuje zarówno w swój wizerunek, jak i rozwój tkanki miejskiej. Liczne rewitalizacje ulic i budynków skłaniają inwestorów do coraz intensywniejszego interesowania się tym miastem. Mota-Engil Central Europe oprócz Ilumino etap II, w Łodzi realizuje także dla Mota-Engil Real Estate inwestycję mieszkaniową Recanto przy ul. Senatorskiej, a dla największego developera w kraju ECHO Investment dwa etapy inwestycji „Nowa Dzielnica” przy ul. Wodnej.