pl en
12 664 80 00

Biurowiec KREO z pozwoleniem na użytkowanie

03-11-2023
Biurowiec KREO z pozwoleniem na użytkowanie

Przy ul. Wadowickiej w Krakowie zrealizowaliśmy 9 kondygnacyjny biurowiec KREO, o łącznej powierzchni użytkowej przekraczającej 24 tys. mkw. Powierzchnia całkowita przekracza 39 tys. mkw. Inwestorem obiektu jest Ghelamco Poland, natomiast jego projekt powstał w krakowskiej pracowni Q-Arch.

 

KREO składa się z 9 kondygnacji naziemnych oraz dwóch podziemnych, na których powstał parking dla  ponad 300 samochodów. W ramach inwestycji powstały także 24 zewnętrzne miejsca parkingowe.

 

Budynek zrealizowany został w południowej części Krakowa, w dynamicznie rozwijającej się okolicy, z szybkim dostępem do centrum, Kazimierza i Starego Podgórza. To miejsce atrakcyjne dla biznesu, ze względu na sąsiadujące przystanki komunikacji miejskiej, bliskość centrum handlowego oraz wielu punktów handlowo-usługowych czy łatwy dojazd samochodem z innych dzielnic Krakowa.

 

Jakość obiektu zostanie potwierdzona certyfikatami – BREEAM, WELL, SmartScore, WiredScore. Pełne przystosowanie do potrzeb osób z niepełnosprawnościami potwierdzi certyfikat „Obiekt bez barier”.