pl en
12 664 80 00

Oświadczenie w związku z obecną sytuacją epidemiczną

30-03-2020
Oświadczenie w związku z obecną sytuacją epidemiczną

Trwająca epidemia koronawirusa przeorganizowała życie i pracę nas wszystkich. Pomimo trudnej sytuacji, jako Zarząd Mota-Engil Central Europe S.A. informujemy, że nie przerywamy prac na kontraktach realizowanych przez MECE.

 

Jest dla nas niezmiernie ważne, by przy zachowaniu wszelkich środków bezpieczeństwa, zapewnić ciągłość produkcji budowlanej. Realizujemy podjęte zobowiązania i kontynuujemy rozpoczęte inwestycje, zawsze jednak stawiając na pierwszym miejscu kwestie bezpieczeństwa naszych Pracowników, Podwykonawców i Dostawców.

 

Widzimy zaangażowanie i mobilizację naszych Pracowników, co przekłada się na stabilne i efektywne funkcjonowanie naszej firmy. Sytuacja finansowa Spółki jest stabilna i obecny poziom środków finansowych zapewni bieżące funkcjonowanie Spółki w kolejnych miesiącach oraz realizację wymaganych zobowiązań Spółki bez opóźnień. 

 

Tak jak dotychczas, również i dziś chcemy być wiarygodnym i solidnym partnerem oraz wykonawcą, licząc na wzajemne zrozumienie w okresie nowych, trudnych wyzwań.